Staň se součástí festivalu Jeden svět Olomouc! Hledáme dobrovolníky

05.02.2022

Staň se součástí příprav mezinárodního festivalu Jeden svět. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, vše ti vysvětlíme. Důležitý je pro nás především zájem a zápal do věci. 

Na hladký průběh festivalu potřebujeme více rukou, než máme! Pokud se chceš přidat do našeho týmu, ozvi se do 28. února na staff@jedensvetolomouc.cz


Koho hledáme?

REDAKTORY - posily do mediálního týmu. Tvým úkolem bude tvorba článků pro regionální média, festivalový web a asistence při pořádání tiskové konference. K e-mailu prosím přiložte ukázku svých textů (články, recenze).

FOTOGRAFY - podílení se na zachycení důležitých momentů festivalu. Budou se nám hodit i profíci přes video. K e-mailu přilož ukázku svých fotografií, či videa.

DOBROVOLNÍKY - podílení se na hladkém průběhu festivalu. Potřebujeme pomoct při běžných odpoledních projekcích, při školních dopoledních projekcí, s přípravou a organizací doprovodného programu (workshopy, výstavy, koncerty) a slavnostního zahájení/zakončení, asistence při přípravách festivalu a provozu festivalových míst. 

MODERÁTORY PROJEKCÍ - součástí každé naší projekce je debata s hosty. Právě k debatám potřebujeme zapálené moderátory, kteří si udělají rešerši, nakoukají film a povedou debatu mezi pozvanými odborníky, protagonisty či autory filmu. Stejně tak je třeba vést dopolední školní projekce. 

Tvá aktivita bude třeba přibližně od 14. 3. do 8. 4. 2022 (Členy mediálního týmu budeme potřebovat už od 14. února 2022).


Co ti můžeme nabídnout?

  • Nové zážitky, zkušenosti a skvělou partu lidí
  • Možnost nahlédnutí do zákulisí mezinárodního festivalu
  • vstup zdarma na filmové projekce
  • potvrzení o praxi do školy
  • případnou dlouhodobou spolupráci na dalších ročnících
  • proniknutí do lidskoprávních témat